Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C321C224M2R5TA
C321C224M2R5TA
C321C224M2R5TA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C321C224M2R5TA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C321C224M2R5TA
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER RAD 220NF 200V X7R 20%
Product parameter
številka dela C321C224M2R5TA Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER RAD 220NF 200V X7R 20% Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 286464 pcs Podatkovni list Goldmax, X7R 300 Series
Kategorija kondenzatorji Serija *
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Številka izdelka proizvajalca C321C224M2R5TA Razširjen opis Ceramic Capacitor