Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C321C563M5R5TA
C321C563M5R5TA
C321C563M5R5TA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C321C563M5R5TA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C321C563M5R5TA
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.056UF 50V X7R RADIAL
Product parameter
številka dela C321C563M5R5TA Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.056UF 50V X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 588703 pcs Podatkovni list
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) -
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)