Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C323C221JCG5TA
C323C221JCG5TA
C323C221JCG5TA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C323C221JCG5TA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C323C221JCG5TA
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 220PF 500V C0G/NP0 RAD
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela C323C221JCG5TA Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 220PF 500V C0G/NP0 RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 98768 pcs Podatkovni list High Voltage Goldmax, C0G 300 Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 500V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) -
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.200" L x 0.150" W (5.08mm x 3.81mm)
Serija Goldmax, 300 Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 399-13537 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 53 Weeks Vodilni stil Formed Leads
Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.300" (7.62mm) Lastnosti High Voltage
Stopnja napak - natančen opis 220pF ±5% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
Zmogljivost 220pF Aplikacije General Purpose