Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C323C511G3G5TA
C323C511G3G5TA
C323C511G3G5TA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C323C511G3G5TA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C323C511G3G5TA
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 510PF 25V C0G RADIAL
(v ameriških dolarjih)
500 pcs
Product parameter
številka dela C323C511G3G5TA Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 510PF 25V C0G RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 156384 pcs Podatkovni list Goldmax, C0G 300 Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - AC -
Napetost - ocenjena 25V Toleranca 510pF
Debelina (maks.) C0G, NP0 Velikost zemljišča na površini 0.200" (5.08mm)
Velikost / dimenzija 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Serija Goldmax, 300
Ripple Current - nizka frekvenca Bypass, Decoupling Ocene -
Polarizacija Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks Številka izdelka proizvajalca C323C511G3G5TA
Vodilni stil - Višina - sedež (maks.) 0.300" (7.62mm)
Lastnosti Low ESL Stopnja napak Formed Leads - Kinked
Razširjen opis 510pF ±2% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial ESR (upornost ekvivalentne serije) ±2%