Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C325C682J2G5TA
C325C682J2G5TA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C325C682J2G5TA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C325C682J2G5TA
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER RAD 6.8NF 200V C0G 5%
Product parameter
številka dela C325C682J2G5TA Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER RAD 6.8NF 200V C0G 5% Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 346991 pcs Podatkovni list Goldmax, C0G 300 Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 200V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) -
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
Serija Goldmax, 300 Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil Formed Leads - Kinked
Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.300" (7.62mm) Lastnosti Low ESL
Stopnja napak - natančen opis 6800pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
Zmogljivost 6800pF Aplikacije General Purpose