Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C325C751F3G5TA7301
C325C751F3G5TA7301
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C325C751F3G5TA7301 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C325C751F3G5TA7301
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 750PF 25V C0G/NP0 RADIAL
(v ameriških dolarjih)
2500 pcs
Product parameter
številka dela C325C751F3G5TA7301 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 750PF 25V C0G/NP0 RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 166724 pcs Podatkovni list Goldmax, C0G 300 Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±1% Debelina (maks.) -
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
Serija Goldmax, 300 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil Formed Leads - Kinked
Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.300" (7.62mm) Lastnosti Low ESL
Stopnja napak - natančen opis 750pF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
Zmogljivost 750pF Aplikacije General Purpose
Podobni izdelki
  • del #:C325C751F3G5TA
  • Proizvajalci:KEMET
  • Na zalogi:119095
  • del #:C325C751G3G5TA
  • Proizvajalci:KEMET