Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C333C104F5G5TA7301
C333C104F5G5TA7301
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C333C104F5G5TA7301 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C333C104F5G5TA7301
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.1UF 50V C0G/NP0 RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1500 pcs
Product parameter
številka dela C333C104F5G5TA7301 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.1UF 50V C0G/NP0 RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 37157 pcs Podatkovni list Goldmax, C0G 300 Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±1% Debelina (maks.) -
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.280" L x 0.160" W (7.11mm x 4.07mm)
Serija Goldmax, 300 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil Formed Leads - Kinked
Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.400" (10.16mm) Lastnosti Low ESL
Stopnja napak - natančen opis 0.1µF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
Zmogljivost 0.1µF Aplikacije General Purpose
Podobni izdelki
C333C103MAR5TA Image
  • del #:C333C103MAR5TA
  • Proizvajalci:KEMET
  • Opis:CAP CER 10000PF 250V X7R RADIAL