Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C430C362J2G5TA
C430C362J2G5TA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C430C362J2G5TA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C430C362J2G5TA
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 3600PF 200V C0G AXIAL
(v ameriških dolarjih)
200 pcs
Product parameter
številka dela C430C362J2G5TA Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 3600PF 200V C0G AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 340934 pcs Podatkovni list Aximax, COG 400 Series, Commercial
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - AC -
Napetost - ocenjena 200V Toleranca 3600pF
Debelina (maks.) C0G, NP0 Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.150" Dia x 0.240" L (3.81mm x 6.10mm) Serija Aximax 400
RoHS Status Bulk Ripple Current - nizka frekvenca Bypass, Decoupling
Ocene - Polarizacija Axial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Številka izdelka proizvajalca C430C362J2G5TA Vodilni stil -
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Low ESL
Stopnja napak - Razširjen opis 3600pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5% Opis CAP CER 3600PF 200V C0G AXIAL
Podobni izdelki
  • del #:C430C362J3G5TA
  • Proizvajalci:KEMET
  • Opis:CAP CER 3600PF 25V C0G/NP0 AXIAL