Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > C875CF35800AA0K
C875CF35800AA0K
C875CF35800AA0K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C875CF35800AA0K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C875CF35800AA0K
Proizvajalec KEMET
Opis CAP FILM 80UF 10% 470VAC RADIAL
(v ameriških dolarjih)
400 pcs
Product parameter
številka dela C875CF35800AA0K Proizvajalec KEMET
Opis CAP FILM 80UF 10% 470VAC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 9229 pcs Podatkovni list C87 Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC -
Voltage Rating - AC 470V Toleranca ±10%
Prekinitev Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Velikost / dimenzija 0.984" Dia (25.00mm)
Serija C87 Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Chassis, Stud Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 35 Weeks
Razdalja med vodikom 0.528" (13.40mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 2.303" (58.50mm) Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 80µF Film Capacitor 470V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can Zmogljivost 80µF