Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C927U331KZYDBAWL40
C927U331KZYDBAWL40
C927U331KZYDBAWL40
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C927U331KZYDBAWL40 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C927U331KZYDBAWL40
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 330PF 440VAC Y5P RADIAL
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela C927U331KZYDBAWL40 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 330PF 440VAC Y5P RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4835 pcs Podatkovni list 900 Series, AC Type
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 440VAC
Toleranca ±10% Debelina (maks.) -
Temperaturni koeficient Y5P (B) Velikost / dimenzija 0.354" Dia (9.00mm)
Serija C900 Ocene X1, Y2
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Disc
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil Formed Leads - Kinked
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 330pF ±10% 440VAC Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc
Zmogljivost 330pF Aplikacije Safety