Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > CBR04C200F2GAC
CBR04C200F2GAC
CBR04C200F2GAC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CBR04C200F2GAC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CBR04C200F2GAC
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 20PF 200V 1% COG 0402
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela CBR04C200F2GAC Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 20PF 200V 1% COG 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 267910 pcs Podatkovni list HiQ-CBR Series, C0G, Low ESR
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 200V
Toleranca ±1% Debelina (maks.) 0.022" (0.55mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija HiQ-CBR Ocene -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 0402 (1005 Metric)
Druga imena 399-16332-1 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 31 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Q, Low Loss, Ultra Low ESR
Stopnja napak - natančen opis 20pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)
Zmogljivost 20pF Aplikacije RF, Microwave, High Frequency