Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > CBR08C680FCGAC
CBR08C680FCGAC
CBR08C680FCGAC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CBR08C680FCGAC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CBR08C680FCGAC
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 68PF 500V C0G/NP0 0805
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela CBR08C680FCGAC Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 68PF 500V C0G/NP0 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 56948 pcs Podatkovni list HiQ-CBR Series, C0G, Low ESR
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 500V
Toleranca ±1% Debelina (maks.) 0.037" (0.95mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija CBR Ocene -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
Druga imena 399-11261-1 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 31 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Q, Low Loss
Stopnja napak - natančen opis 68pF ±1% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 68pF Aplikacije RF, Microwave, High Frequency