Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > CC05CX1R0B
CC05CX1R0B
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CC05CX1R0B z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CC05CX1R0B
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1PF 200V C0G/NP0 RADIAL
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 17385 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
100 pcs
Product parameter
številka dela CC05CX1R0B Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1PF 200V C0G/NP0 RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 17385 pcs Podatkovni list Multilayer Ceramic Cap
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 200V
Toleranca ±0.1pF Debelina (maks.) -
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.190" L x 0.090" W (4.83mm x 2.29mm)