Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > CDR01BP101BKUS
CDR01BP101BKUS
CDR01BP101BKUS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CDR01BP101BKUS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CDR01BP101BKUS
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 100PF 100V BP 0805
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 111209 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
600 pcs
Product parameter
številka dela CDR01BP101BKUS Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 100PF 100V BP 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 111209 pcs Podatkovni list MIL-PRF-55681 Cerm Chip
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.055" (1.40mm)
Temperaturni koeficient BP Velikost / dimenzija 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)