Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > CDR04BP152BJUS
CDR04BP152BJUS
CDR04BP152BJUS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CDR04BP152BJUS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CDR04BP152BJUS
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1500PF 100V BP 1812
Status svobodnega statusa / RoHS Zahtevajte popis inventarja / RoHS neskladnega
In Stock 68421 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
7500 pcs
Product parameter
številka dela CDR04BP152BJUS Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1500PF 100V BP 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Zahtevajte popis inventarja / RoHS neskladnega
količina Na voljo 68421 pcs Podatkovni list Ceramic Chip, MIL-PRF-55681
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.080" (2.03mm)
Temperaturni koeficient BP Velikost / dimenzija 0.180" L x 0.125" W (4.57mm x 3.18mm)