Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > CDR31BX472BKUP
CDR31BX472BKUP
CDR31BX472BKUP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CDR31BX472BKUP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CDR31BX472BKUP
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 4700PF 100V 10% BX 0805
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 175207 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
25000 pcs
Product parameter
številka dela CDR31BX472BKUP Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 4700PF 100V 10% BX 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 175207 pcs Podatkovni list
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm)
Temperaturni koeficient BX Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR31 Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer 0805 (2012 Metric)
Druga imena C0805N472K1XPL
CDR31BX472BKUP-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 54 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak P (0.1%) natančen opis 4700pF ±10% 100V Ceramic Capacitor BX 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 4700pF Aplikacije General Purpose