Domov > Izdelki > kondenzatorji > tantal kondenzatorji > CWR19MC106KBHZ
CWR19MC106KBHZ
CWR19MC106KBHZ
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CWR19MC106KBHZ z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CWR19MC106KBHZ
Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 10UF 10% 35V 2915
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 7822 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela CWR19MC106KBHZ Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 10UF 10% 35V 2915 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 7822 pcs Podatkovni list CWR19MC106KBHZ Spec
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 35V
Tip Molded Toleranca ±10%
Velikost / dimenzija 0.285" L x 0.150" W (7.24mm x 3.81mm) Serija Military, MIL-PRF-55365/11, CWR19