Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > EST227M035AG4AA
EST227M035AG4AA
EST227M035AG4AA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EST227M035AG4AA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EST227M035AG4AA
Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela EST227M035AG4AA Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 474920 pcs Podatkovni list EST Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 35V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm) Serija EST
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 420mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 840mA @ 100kHz