Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > F161YR155M100V
F161YR155M100V
F161YR155M100V
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi F161YR155M100V z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela F161YR155M100V
Proizvajalec KEMET
Opis CAP FILM 1.5UF 20% 100VDC SMD
(v ameriških dolarjih)
600 pcs
Product parameter
številka dela F161YR155M100V Proizvajalec KEMET
Opis CAP FILM 1.5UF 20% 100VDC SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 71279 pcs Podatkovni list F161YR155M100V Spec
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 100V
Voltage Rating - AC 63V Toleranca ±20%
Prekinitev Solder Pads Velikost / dimenzija 0.500" L x 0.453" W (12.70mm x 11.50mm)
Serija F161 Ocene AEC-Q200
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard SMD
Druga imena 399-13578-2 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.264" (6.70mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
natančen opis 1.5µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Nonstandard SMD Zmogljivost 1.5µF