Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > F863DN684K310Z
F863DN684K310Z
F863DN684K310Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi F863DN684K310Z z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela F863DN684K310Z
Proizvajalec KEMET
Opis CAP FILM 0.68UF 10% 310VAC RAD
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela F863DN684K310Z Proizvajalec KEMET
Opis CAP FILM 0.68UF 10% 310VAC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 184731 pcs Podatkovni list F863 Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC -
Voltage Rating - AC 310V Toleranca ±10%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 1.043" L x 0.394" W (26.50mm x 10.00mm)
Serija F863 Ocene AEC-Q200, X2
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 399-14808 delovna temperatura -40°C ~ 110°C
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Razdalja med vodikom 0.886" (22.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.732" (18.60mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 0.68µF Film Capacitor 310V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 0.68µF Aplikacije Automotive; EMI, RFI Suppression