Domov > Izdelki > kondenzatorji > Tantal - Polymer kondenzatorji > M550B607K050AT
M550B607K050AT
M550B607K050AT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi M550B607K050AT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela M550B607K050AT
Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT POLY 600UF 50V CHA MNT
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 393 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
3 pcs
Product parameter
številka dela M550B607K050AT Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT POLY 600UF 50V CHA MNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 393 pcs Podatkovni list M55 Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Tip Hermetically Sealed Toleranca ±10%
Velikost / dimenzija 1.906" L x 1.110" W (48.40mm x 28.20mm) Serija M55
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer M55 Module delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Koda proizvajalca B Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.453" (11.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.445" (11.30mm) Lastnosti General Purpose
ESR (upornost ekvivalentne serije) 30 mOhm @ 100kHz natančen opis 600µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 50V M55 Module 30 mOhm @ 100kHz
Zmogljivost 600µF