Domov > Izdelki > kondenzatorji > Tantal - Polymer kondenzatorji > M551B108M040AS
M551B108M040AS
M551B108M040AS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi M551B108M040AS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela M551B108M040AS
Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT POLY 1000UF 40V CHA MNT
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 185 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
8 pcs
Product parameter
številka dela M551B108M040AS Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT POLY 1000UF 40V CHA MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 185 pcs Podatkovni list M55 Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 40V
Tip Hermetically Sealed Toleranca ±20%
Velikost / dimenzija 2.051" L x 1.992" W (52.10mm x 50.60mm) Serija M55
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer M55 Module delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Koda proizvajalca B Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.520" (13.20mm) Lastnosti General Purpose
ESR (upornost ekvivalentne serije) 25 mOhm natančen opis 1000µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 40V M55 Module 25 mOhm
Zmogljivost 1000µF