Domov > Izdelki > Senzorji, pretvorniki > Temperaturni senzorji - termostat - Izdelava > OHD3-100B
OHD3-100B
OHD3-100B
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi OHD3-100B z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela OHD3-100B
Proizvajalec KEMET
Opis SENSTHERMOHD3 100C 6W BREAK
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela OHD3-100B Proizvajalec KEMET
Opis SENSTHERMOHD3 100C 6W BREAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 24362 pcs Podatkovni list OHD Series
Kategorija Senzorji, pretvorniki Toleranca ±9°F (±5°C)
Sklop zaključka Solder Lug Preklopna temperatura 212°F (100°C)
Preklopi cikle - Serija OHD™ Thermal Guard
Ponastavi temperaturo 194°F (90°C) Paket / primer Module
Druga imena 399-12158 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Trenutna ocena - DC 0.3A (100V)
Trenutna ocena - AC 0.3A (100V) Circuit SPST-NC