Domov > Izdelki > upori > specializiranih Upori > PYR7511-47
PYR7511-47
PYR7511-47
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PYR7511-47 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PYR7511-47
Proizvajalec KEMET
Opis RES CAP BLEEDER 47K OHM 5% 13W
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela PYR7511-47 Proizvajalec KEMET
Opis RES CAP BLEEDER 47K OHM 5% 13W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 25224 pcs Podatkovni list
Kategorija upori Tip Bleeder, Capacitor
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -
Serija PYR Odpornost 47 kOhms
Moč (Watts) 13W Pakiranje Bulk
Druga imena 399-11541 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Capacitor, 32mm Pitch Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis 47 kOhms ±5% 13W Bleeder, Capacitor Specialized Resistor Wirewound Capacitor, 32mm Pitch Sestava Wirewound