Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > R60DI447040L0K
R60DI447040L0K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi R60DI447040L0K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela R60DI447040L0K
Proizvajalec KEMET
Opis CAP FILM 4.7UF 10% 63VDC RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela R60DI447040L0K Proizvajalec KEMET
Opis CAP FILM 4.7UF 10% 63VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 89986 pcs Podatkovni list R60 SeriesR60DI447040L0K Spec
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 63V
Voltage Rating - AC 40V Toleranca ±10%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.709" L x 0.512" W (18.00mm x 13.00mm)
Serija R60 Ocene AEC-Q200
Pakiranje - Paket / primer Radial
Druga imena 399-18619
60DI447040L0K
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.476" (12.10mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
natančen opis 4.7µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial Zmogljivost 4.7µF