Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > R60EW61005000K
R60EW61005000K
R60EW61005000K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi R60EW61005000K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela R60EW61005000K
Proizvajalec KEMET
Opis CAP FILM 100UF 10% 100VDC RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela R60EW61005000K Proizvajalec KEMET
Opis CAP FILM 100UF 10% 100VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 10723 pcs Podatkovni list R60 Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 100V
Voltage Rating - AC 63V Toleranca ±10%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 1.634" L x 0.787" W (41.50mm x 20.00mm)
Serija R60 Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 399-13010
60EW6100(1)00(2)
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks Razdalja med vodikom 1.476" (37.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.614" (41.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
natančen opis 100µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial Zmogljivost 100µF