Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > R75PR41504030J
R75PR41504030J
R75PR41504030J
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi R75PR41504030J z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela R75PR41504030J
Proizvajalec KEMET
Opis CAP FILM 1.5UF 5% 630VDC RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs176 pcs528 pcs
1056 pcs2640 pcs5104 pcs
Product parameter
številka dela R75PR41504030J Proizvajalec KEMET
Opis CAP FILM 1.5UF 5% 630VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 89966 pcs Podatkovni list R75 Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 630V
Voltage Rating - AC 250V Toleranca ±5%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 1.260" L x 0.551" W (32.00mm x 14.00mm)
Serija R75 Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 399-12830
75PR41504030J
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks Razdalja med vodikom 1.083" (27.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.106" (28.10mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 1.5µF Film Capacitor 250V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 1.5µF