Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > R76MR41004040J
R76MR41004040J
R76MR41004040J
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi R76MR41004040J z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela R76MR41004040J
Proizvajalec KEMET
Opis CAP FILM 1UF 5% 400VDC RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs288 pcs576 pcs
1152 pcs2592 pcs5184 pcs
Product parameter
številka dela R76MR41004040J Proizvajalec KEMET
Opis CAP FILM 1UF 5% 400VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 54569 pcs Podatkovni list R76 Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 400V
Voltage Rating - AC 250V Toleranca ±5%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 1.260" L x 0.512" W (32.00mm x 13.00mm)
Serija R76 Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 399-12838
76MR41004040J
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 33 Weeks Razdalja med vodikom 1.083" (27.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.870" (22.10mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 1µF Film Capacitor 250V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 1µF