Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > R76UI04704000J
R76UI04704000J
R76UI04704000J
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi R76UI04704000J z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela R76UI04704000J
Proizvajalec KEMET
Opis CAP FILM 470PF 5% 2KVDC RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela R76UI04704000J Proizvajalec KEMET
Opis CAP FILM 470PF 5% 2KVDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 250548 pcs Podatkovni list R76 Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 2000V (2kV)
Voltage Rating - AC 700V Toleranca ±5%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm)
Serija R76 Ocene AEC-Q200
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 399-12616
76UI04704000J
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.437" (11.10mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 470pF Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 470pF