SSRH7H-M08169
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SSRH7H-M08169 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | SSRH7H-M08169 |
|---|---|
| Proizvajalec | KEMET |
| Opis | CMC 16.9MH 800MA 2LN TH |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | 5000 pcs | ||
- parameter izdelek
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | SSRH7H-M08169 | Proizvajalec | KEMET |
|---|---|---|---|
| Opis | CMC 16.9MH 800MA 2LN TH | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 81260 pcs | Podatkovni list | SSRH7H-M08169 SpecNew Products Brochure |
| Kategorija | filtri | Voltage Rating - DC | - |
| Voltage Rating - AC | 250V | Velikost / dimenzija | 0.709" L x 0.571" W (18.00mm x 14.50mm) |
| Serija | SSRH7H-M | Ocene | - |
| Paket / primer | Vertical, 4 PC Pin | Druga imena | 399-17046 UALSH7M0816900 |
| delovna temperatura | -25°C ~ 120°C | Število linij | 2 |
| Tip montaže | Through Hole | Raven občutljivosti na vlago (MSL) | Not Applicable |
| Induktivnost @ Frekvenca | 16.9mH @ 10kHz | Višina (maks.) | 0.472" (12.00mm) |
| Vrsta filtra | - | Lastnosti | - |
| natančen opis | 16.9mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 800mA DCR 560 mOhm | DC Resistance (DCR) (Max) | 560 mOhm |
| Trenutna ocena (maks.) | 800mA | Odobritve | - |