Domov > Izdelki > kondenzatorji > tantal kondenzatorji > T322A105K025AS
T322A105K025AS
T322A105K025AS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi T322A105K025AS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela T322A105K025AS
Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 1UF 25V 10% AXIAL
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 115517 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela T322A105K025AS Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 1UF 25V 10% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 115517 pcs Podatkovni list T322, T323 Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Tip Molded Toleranca ±10%
Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.260" L (2.41mm x 6.60mm) Serija T322
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
Druga imena 399-1506 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Koda proizvajalca A
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 10 Ohm natančen opis 1µF Molded Tantalum Capacitors 25V Axial 10 Ohm
Zmogljivost 1µF