Domov > Izdelki > kondenzatorji > tantal kondenzatorji > T322C225K050AT
T322C225K050AT
T322C225K050AT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi T322C225K050AT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela T322C225K050AT
Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 2.2UF 50V 10% AXIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
številka dela T322C225K050AT Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 2.2UF 50V 10% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 98444 pcs Podatkovni list T322, T323 Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Tip Molded Toleranca ±10%
Velikost / dimenzija 0.180" Dia x 0.345" L (4.57mm x 8.76mm) Serija T322
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
Druga imena 399-4618 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Koda proizvajalca C
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 3.5 Ohm natančen opis 2.2µF Molded Tantalum Capacitors 50V Axial 3.5 Ohm
Zmogljivost 2.2µF