Domov > Izdelki > kondenzatorji > tantal kondenzatorji > T350C225K035AS
T350C225K035AS
T350C225K035AS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi T350C225K035AS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela T350C225K035AS
Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 2.2UF 35V 10% RADIAL
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 111793 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela T350C225K035AS Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 2.2UF 35V 10% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 111793 pcs Podatkovni list T35x Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 35V
Tip Conformal Coated Toleranca ±10%
Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm) Serija T350, UltraDip II
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Disc
Druga imena 399-1431 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Koda proizvajalca C
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom 0.100" (2.54mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.331" (8.40mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 5 Ohm natančen opis 2.2µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 35V Radial, Disc 5 Ohm
Zmogljivost 2.2µF