Domov > Izdelki > kondenzatorji > tantal kondenzatorji > T350E685K025AS
T350E685K025AS
T350E685K025AS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi T350E685K025AS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela T350E685K025AS
Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 6.8UF 25V 10% RADIAL
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 82906 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela T350E685K025AS Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 6.8UF 25V 10% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 82906 pcs Podatkovni list T35x Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Tip Conformal Coated Toleranca ±10%
Velikost / dimenzija 0.217" Dia (5.50mm) Serija T350, UltraDip II
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Disc
Druga imena 399-1417 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks Koda proizvajalca E
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom 0.100" (2.54mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.350" (8.90mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 3.1 Ohm natančen opis 6.8µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 25V Radial, Disc 3.1 Ohm
Zmogljivost 6.8µF