Domov > Izdelki > kondenzatorji > tantal kondenzatorji > T350F685M035AT
T350F685M035AT
T350F685M035AT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi T350F685M035AT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela T350F685M035AT
Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 6.8UF 35V 20% RADIAL
(v ameriških dolarjih)
500 pcs
Product parameter
številka dela T350F685M035AT Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 6.8UF 35V 20% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 84483 pcs Podatkovni list T35x Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 35V
Tip Conformal Coated Toleranca ±20%
Velikost / dimenzija 0.236" Dia (6.00mm) Serija T350, UltraDip II
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Disc
Druga imena 399-11332 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks Koda proizvajalca F
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom 0.100" (2.54mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.390" (9.90mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 6.8µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 35V Radial, Disc
Zmogljivost 6.8µF