Domov > Izdelki > kondenzatorji > tantal kondenzatorji > T356F336K010AT
T356F336K010AT
T356F336K010AT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi T356F336K010AT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela T356F336K010AT
Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 33UF 10V 10% RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela T356F336K010AT Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 33UF 10V 10% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 75075 pcs Podatkovni list T35x Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 10V
Tip Conformal Coated Toleranca ±10%
Velikost / dimenzija 0.236" Dia (6.00mm) Serija T356, UltraDip II
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Disc
Druga imena 399-3651 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Koda proizvajalca F
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.441" (11.20mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 2.1 Ohm natančen opis 33µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 10V Radial, Disc 2.1 Ohm
Zmogljivost 33µF