Domov > Izdelki > kondenzatorji > tantal kondenzatorji > T356J107K010AS
T356J107K010AS
T356J107K010AS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi T356J107K010AS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela T356J107K010AS
Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 100UF 10V 10% RADIAL
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 32619 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
100 pcs
Product parameter
številka dela T356J107K010AS Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 100UF 10V 10% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 32619 pcs Podatkovni list T35x Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 10V
Tip Conformal Coated Toleranca ±10%
Velikost / dimenzija 0.331" Dia (8.40mm) Serija T356, UltraDip II
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Disc
Druga imena 399-1322 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks Koda proizvajalca J
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.551" (14.00mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 1 Ohm natančen opis 100µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 10V Radial, Disc 1 Ohm
Zmogljivost 100µF