Domov > Izdelki > kondenzatorji > tantal kondenzatorji > T368D686K025AT
T368D686K025AT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi T368D686K025AT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela T368D686K025AT
Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 68UF 10% 25V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
500 pcs
Product parameter
številka dela T368D686K025AT Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 68UF 10% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 13842 pcs Podatkovni list T368 Series, UltraDip II
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Tip Conformal Coated Toleranca ±10%
Velikost / dimenzija 0.460" L x 0.250" W (11.68mm x 6.35mm) Serija T368, UltraDip II
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Disc
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks
Koda proizvajalca D Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom 0.250" (6.35mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.520" (13.20mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 800 mOhm @ 100kHz
natančen opis 68µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 25V Radial, Disc 800 mOhm @ 100kHz Zmogljivost 68µF