Domov > Izdelki > kondenzatorji > tantal kondenzatorji > T491A155K016AS
T491A155K016AS
T491A155K016AS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi T491A155K016AS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela T491A155K016AS
Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 1.5UF 16V 10% 1206
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4273 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela T491A155K016AS Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 1.5UF 16V 10% 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4273 pcs Podatkovni list T491 Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 16V
Tip Molded Toleranca ±10%
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija T491
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
Druga imena 399-1585-1 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Koda proizvajalca A Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 8 Ohm
natančen opis 1.5µF Molded Tantalum Capacitors 16V 1206 (3216 Metric) 8 Ohm Zmogljivost 1.5µF