Domov > Izdelki > kondenzatorji > tantal kondenzatorji > T491D475K035AS
T491D475K035AS
T491D475K035AS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi T491D475K035AS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela T491D475K035AS
Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 4.7UF 35V 10% 2917
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4034 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela T491D475K035AS Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 4.7UF 35V 10% 2917 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4034 pcs Podatkovni list T491 Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 35V
Tip Molded Toleranca ±10%
Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija T491
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 2917 (7343 Metric)
Druga imena 399-1651-1 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Koda proizvajalca D Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.122" (3.10mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 1.5 Ohm
natančen opis 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 35V 2917 (7343 Metric) 1.5 Ohm Zmogljivost 4.7µF