Domov > Izdelki > kondenzatorji > tantal kondenzatorji > T491S475M006AT
T491S475M006AT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi T491S475M006AT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela T491S475M006AT
Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 4.70UF 6.0V
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 151486 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
2500 pcs
Product parameter
številka dela T491S475M006AT Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 4.70UF 6.0V Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 151486 pcs Podatkovni list T491 Series, Industrial
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 6.3V
Tip Molded Toleranca ±20%
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija T491
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Koda proizvajalca S Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Razdalja med vodikom - Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 15 Ohm natančen opis 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1206 (3216 Metric) 15 Ohm
Zmogljivost 4.7µF