Domov > Izdelki > kondenzatorji > tantal kondenzatorji > T495D337M010ATE100
T495D337M010ATE100
T495D337M010ATE100
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi T495D337M010ATE100 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela T495D337M010ATE100
Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 330UF 10V 20% 2917
(v ameriških dolarjih)
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
številka dela T495D337M010ATE100 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 330UF 10V 20% 2917 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 68711 pcs Podatkovni list T495 Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 10V
Tip Molded Toleranca ±20%
Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija T495
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2917 (7343 Metric)
Druga imena 399-10296-2 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks Koda proizvajalca D
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.122" (3.10mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 100 mOhm natančen opis 330µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2917 (7343 Metric) 100 mOhm
Zmogljivost 330µF