Domov > Izdelki > kondenzatorji > tantal kondenzatorji > T495X336K025ASE175
T495X336K025ASE175
T495X336K025ASE175
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi T495X336K025ASE175 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela T495X336K025ASE175
Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 33UF 25V 10% 2917
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5032 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela T495X336K025ASE175 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 33UF 25V 10% 2917 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5032 pcs Podatkovni list T495 Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Tip Molded Toleranca ±10%
Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija T495
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2917 (7343 Metric)
Druga imena 399-1800-2
T495X336K025AS
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Koda proizvajalca X Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.169" (4.30mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 175 mOhm
natančen opis 33µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2917 (7343 Metric) 175 mOhm Zmogljivost 33µF