Domov > Izdelki > kondenzatorji > tantal kondenzatorji > T495X686M025ATE150
T495X686M025ATE150
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi T495X686M025ATE150 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela T495X686M025ATE150
Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 68UF 25V 20% 2917
(v ameriških dolarjih)
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
številka dela T495X686M025ATE150 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 68UF 25V 20% 2917 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 66315 pcs Podatkovni list T495 Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Tip Molded Toleranca ±20%
Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija T495
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2917 (7343 Metric) Druga imena 399-18460-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks
Koda proizvajalca X Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.169" (4.30mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 150 mOhm @ 100kHz
natančen opis 68µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2917 (7343 Metric) 150 mOhm @ 100kHz Zmogljivost 68µF