Domov > Izdelki > kondenzatorji > tantal kondenzatorji > T496B105M035AS
T496B105M035AS
T496B105M035AS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi T496B105M035AS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela T496B105M035AS
Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 1UF 35V 20% 1411
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5793 pcs
Product parameter
številka dela T496B105M035AS Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 1UF 35V 20% 1411 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5793 pcs Podatkovni list T496 Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 35V
Tip Molded Toleranca ±20%
Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm) Serija T496
Ocene COTS Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1411 (3528 Metric) Druga imena 399-1726-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Koda proizvajalca B
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm)
Lastnosti Fail Safe with Built-in Fuse Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 1µF Molded Tantalum Capacitors 35V 1411 (3528 Metric)
Zmogljivost 1µF