Domov > Izdelki > kondenzatorji > tantal kondenzatorji > T496C106M016AS
T496C106M016AS
T496C106M016AS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi T496C106M016AS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela T496C106M016AS
Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 10UF 16V 20% 2312
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4338 pcs
Product parameter
številka dela T496C106M016AS Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 10UF 16V 20% 2312 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4338 pcs Podatkovni list T496 Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 16V
Tip Molded Toleranca ±20%
Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm) Serija T496
Ocene COTS Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2312 (6032 Metric) Druga imena 399-1694-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Koda proizvajalca C
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.80mm)
Lastnosti Fail Safe with Built-in Fuse Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 10µF Molded Tantalum Capacitors 16V 2312 (6032 Metric)
Zmogljivost 10µF