Domov > Izdelki > kondenzatorji > tantal kondenzatorji > T496D107K006AS
T496D107K006AS
T496D107K006AS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi T496D107K006AS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela T496D107K006AS
Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 100UF 6.3V 10% 2917
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5643 pcs
Product parameter
številka dela T496D107K006AS Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 100UF 6.3V 10% 2917 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5643 pcs Podatkovni list T496 Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 6.3V
Tip Molded Toleranca ±10%
Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija T496
Ocene COTS Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2917 (7343 Metric) Druga imena 399-1669-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Koda proizvajalca D
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.122" (3.10mm)
Lastnosti Fail Safe with Built-in Fuse Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 100µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2917 (7343 Metric)
Zmogljivost 100µF