Domov > Izdelki > kondenzatorji > Tantal - Polymer kondenzatorji > T520D108M2R5ATE015
T520D108M2R5ATE015
T520D108M2R5ATE015
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi T520D108M2R5ATE015 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela T520D108M2R5ATE015
Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT POLY 1000UF 2.5V 2917
(v ameriških dolarjih)
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
številka dela T520D108M2R5ATE015 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT POLY 1000UF 2.5V 2917 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 63226 pcs Podatkovni list T52x,T530 Series, KO-CAP®
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 2.5V
Tip Molded Toleranca ±20%
Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija KO-CAP® T520
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2917 (7343 Metric) Druga imena 399-10337-2
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Koda proizvajalca D Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.122" (3.10mm) Lastnosti General Purpose
ESR (upornost ekvivalentne serije) 15 mOhm @ 100kHz natančen opis 1000µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 2.5V 2917 (7343 Metric) 15 mOhm @ 100kHz
Zmogljivost 1000µF