Domov > Izdelki > kondenzatorji > Tantal - Polymer kondenzatorji > T520V157M006ATE045
T520V157M006ATE045
T520V157M006ATE045
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi T520V157M006ATE045 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela T520V157M006ATE045
Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT POLY 150UF 6.3V 2917
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela T520V157M006ATE045 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT POLY 150UF 6.3V 2917 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 97852 pcs Podatkovni list T52x,T530 Series, KO-CAP®
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 6.3V
Tip Molded Toleranca ±20%
Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija KO-CAP® T520
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 2917 (7343 Metric) Druga imena 399-4080-1
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Koda proizvajalca V Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.90mm) Lastnosti General Purpose
ESR (upornost ekvivalentne serije) 45 mOhm @ 100kHz natančen opis 150µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 2917 (7343 Metric) 45 mOhm @ 100kHz
Zmogljivost 150µF