Domov > Izdelki > kondenzatorji > Tantal - Polymer kondenzatorji > T520V227M010ATE040
T520V227M010ATE040
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi T520V227M010ATE040 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela T520V227M010ATE040
Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT POLY 220UF 10V 2917
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs2000 pcs
Product parameter
številka dela T520V227M010ATE040 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT POLY 220UF 10V 2917 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 84277 pcs Podatkovni list T52x,T530 Series, KO-CAP®
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 10V
Tip Molded Toleranca ±20%
Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija KO-CAP® T520
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2917 (7343 Metric) Druga imena 399-18697-2
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks
Koda proizvajalca V Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.90mm) Lastnosti General Purpose
ESR (upornost ekvivalentne serije) 40 mOhm @ 100kHz natančen opis 220µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 10V 2917 (7343 Metric) 40 mOhm @ 100kHz
Zmogljivost 220µF